Przedszkole nr 4 im. Króla Maciusia Pierwszego

Komunikaty stare Komunikaty publikowane na starej stronie. Dane statystyczne czyli Przedszkole w liczbach. Bezpieczne dziecko bezpieczne Przedszkole. Ewaluacja wewnętrzna rok 20152016. Zajęcia dodatkowe w Naszym Przedszkolu rok szkolny 20162017. Metoda Tomatisa w Naszym Przedszkolu. Pakiety i programy do pracy z dziećmi na rok szkolny 20162017. Plan przyprowadzania i odbierania dzieci. Wczesne wspomaganie rozwoju Dziecka. Rozkład dnia poszczególnych grup. Konwencja o prawach dziecka. KONWENCJA PRAW .

OVERVIEW

This web page przedszkolekmp.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have scanned twenty pages inside the website przedszkolekmp.pl and found four websites associating themselves with przedszkolekmp.pl.

PRZEDSZKOLEKMP.PL RANKINGS

This web page przedszkolekmp.pl has seen variant quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkolekmp.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolekmp.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolekmp.pl

Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla - 6179

Informacje podstawowe Przedszkole nr 4 im. Króla Maciusia Pierwszego

Górna 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

WHAT DOES PRZEDSZKOLEKMP.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolekmp.pl Mobile Screenshot of przedszkolekmp.pl Tablet Screenshot of przedszkolekmp.pl

PRZEDSZKOLEKMP.PL HOST

I identified that a single root page on przedszkolekmp.pl took two thousand four hundred and twenty-two milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
87.98.239.17

I caught that this domain is utilizing the Apache operating system.

Przedszkole nr 4 im. Króla Maciusia Pierwszego

DESCRIPTION

CONTENT

This web page przedszkolekmp.pl has the following in the web site, "Komunikaty stare Komunikaty publikowane na starej stronie." We viewed that the webpage also stated " Dane statystyczne czyli Przedszkole w liczbach." It also said " Zajęcia dodatkowe w Naszym Przedszkolu rok szkolny 20162017. Metoda Tomatisa w Naszym Przedszkolu. Pakiety i programy do pracy z dziećmi na rok szkolny 20162017. Plan przyprowadzania i odbierania dzieci."

SEEK SUBSEQUENT WEB SITES

O przedszkolu - Przedszkole kolorowe

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Aby sprawdzić nasze dane kontaktowe. Oficjalna strona Przedszkola Kolorowego w Krakowie. Tutaj naturalna ciekawość i wyobraźnia Twojego dziecka. Znajdzie szerokie pole do działania. Dbamy o inspirujący i bezpieczny. Klimat dla rozwoju twojego dziecka. Ciocie żyjące w wielkiej przyjaźni z dziećmi.

Przedszkole Publiczne w Konarzewie -

Rodzinne przedszkole i żłobek KONRADEK, Warszawa-Białołęka

Witaj na stronie przedszkola Konradek, Warszawa-Białołęka. Rozłąka z dzieckiem nigdy nie jest łatwa, zarówno dla samego dziecka, jak i dla jego rodziny. W Konradku nie tylko to rozumiemy, ale staramy się równocześnie pomóc Wam przejść przez ten pełen zmagań, lecz konieczny czas. Jednocześnie dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Z otwartymi ramionami przyjmujemy dzieciaki wymagające specjalnego żywienia. Dzięki własnej, dostosowanej do wymogów UE kuchni jesteśmy w stanie przygotować naszym dzieciom.

BiMBO - Super Przedszkole Konstancin - Bimbo

Wyjątkowym przedszkolu, w którym Twoje dziecko spotka rówieśników, dużo zabawy, super fajne nauczycielki, zdrowe, domowe posiłki i unikalny ogród z placem zabaw pełnym starych drzew. Zobacz nasze strony i przekonaj się sam jak wspaniałe warunki proponujemy i jak dużo Twój maluch nauczy się korzystając z naszej oferty. Start your own free website. A surprisingly easy drag and drop site creator.

Kraina Dziecka - Przedszkole Niepubliczne

W Przedszkolu realizowane są programy wychowania przedszkolnego tworzone w oparciu o Nową Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego. Przedszkole organizuje szereg wydarzeń kulturalnych oraz przedszkolnych imprez.